INFORMACJE O JEDNOSTCE (dane kontaktowe, NIP, REGON)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach
ul. Żernicka 17, 55-010 Św. Katarzyna


GODZINY URZĘDOWANIA:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 7:10 - 15:10
środa w godz. 9:00 - 17:00
SEKRETARIAT
tel. 71/311 39 68
faks 71/308 43 79
e-mail gops@umsiechnice.pl 

NIP: 912-13-01-751
REGON: 005959500
KONTO: Bank Spółdzielczy w Oleśnicy O/Święta Katarzyna 21 9584 1092 2010 1000 1078 0001 

Kierownik GOPS
Joanna Bryłkowska-Hehn
e-mail: jbrylkowska@gops.umsiechnice.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 9-14

Zastępca Kierownika GOPS
Sławomir Małecki
tel. 71/311 39 68 wew.110
e-mail: smalecki@gops.umsiechnice.pl 

Główny księgowy
Joanna Gawlik-Kottas
tel. 71/311 39 68 wew.106
e-mail: jgawlik@gops.umsiechnice.pl 

DZIAŁ FINANSOWO-ADMINISTRACYJNY 

Stanowiska ds. księgowości
Agnieszka Jezierska 
tel. 71/311 39 68 wew.104
e-mail: ajezierska@gops.umsiechnice.pl 

Agata Stanik
tel. 71/311 39 68 wew. 104
e-mail: astanik@gops.umsiechnice.pl

Stanowisko ds. kadr i płac
Ewa Szutas 
tel. 71/311 39 68 wew.104
e-mail: eszutas@gops.umsiechnice.pl 

DZIAŁ PRACY ŚRODOWISKOWEJ 

Pracownicy socjalni
Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek-piątek 7.30- 10.00 (po godz. 10.00 praca w terenie) 

Urszula Chomicz – Wsparcie osób niepełnosprawnych, Koordynator procedury Niebieska Karta
tel. 71/311 39 68 wew.112
e-mail: uchomicz@gops.umsiechnice.pl 

Anna Kościelna - Stypendia Szkolne / Karta Dużej Rodziny/ Dodatki mieszkaniowe
tel. 71/311 39 68 wew.103
e-mail: akoscielna@gops.umsiechnice.pl 

Małgorzata Kowalczyk – Koordynator sekcji wsparcia rodziny
tel. 71/311 39 68 wew.103
e-mail: mkowalczyk@gops.umsiechnice.pl 

Barbara Muszak
tel. 71/311 39 68 wew.112
e-mail: bmuszak@gops.umsiechnice.pl 

Teresa Nowicka
tel. 71/311 39 68 wew.107
e-mail: tnowicka@gops.umsiechnice.pl 

Mariola Przodała – Koordynator sekcji opiekuńczej
tel. 71/311 39 68 wew.103
e-mail: mprzodala@gops.umsiechnice.pl 

Janina Rychter
tel. 71/311 39 68 wew.114
e-mail: jrychter@gops.umsiechnice.pl 

Asystenci rodziny
Aneta Szafran
tel. 71 311 39 68 wew.113
e-mail: aszafran@gops.umsiechnice.pl 

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

Sekcja świadczeń rodzinnych
Halina Bamberska
tel. 71/311 39 68 wew.101
e-mail: hbamberska@gops.umsiechnice.pl 

Barbara Boruch
tel. 71/311 39 68 wew. 116
e-mail: bboruch@gops.umsiechnice.pl 

Teresa Dzik-Łuczak
tel. 71/311 39 68 wew.101
e-mail: tdzik@gops.umsiechnice.pl

Marzena Malinowska
tel. 71/311 39 68 wew. 116
e-mail: mmalinowska@gops.umsiechnice.pl

Anna Smyrak
tel. 71/311 39 68 wew. 102
e-mail: asmyrak@gops.umsiechnice.pl

Daria Szykasiuk
tel. 71/311 39 68 wew. 101
e-mail: dszykasiuk@gops.umsiechnice.pl

Stanowisko ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego - Koordynator działu
Monika Klujew
tel. 71/311 39 68 wew.102
e-mail: mklujew@gops.umsiechnice.pl 

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ 

Stanowisko ds. profilaktyki uzależnień
(Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespól Interdyscyplinarny)

Aneta Musielak
tel. 71/311 39 68 wew.109
e-mail: amusielak@gops.umsiechnice.pl

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:INFORMACJE O JEDNOSTCE (dane kontaktowe, NIP, REGON)
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Mariusz Różnowicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:01.10.2014 09:03